/Files/images/02.jpg

Подати заяву на проходження комплексної оцінки розвитку дитини, батьки можуть в on-line кабінеті wym-1654772670332 . Є можливість користуватися мобільним застосунком. play.gogle.com/store/apps/

Для того, щоб подати заявку до ІРЦ батькам необхідно перейти на сайт https://ircenter.gov.ua (просто наведіть курсор та натисність мишко за банер Україна. І Н К Л Ю З І Я. Система автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів)

/Files/images/2019-03-11 16_07_14-Підтримка - Портал ІРЦ.png

  1. Ви зайшли на сайт http://ircenter.gov.ua/, далі знайти необхідний заклад та натиснути кнопку «Зареєструватися». Якщо ви вже зареєстровані то перейдіть до пункту 3.
  2. Заповнюєте необхідні поля: e-mail, прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності), тип (батько, мати, представник), паспортні дані (серія, номер, дата видачі, ким виданий), населений пункт, вулиця, будинок, квартира. Обов’язкові поля виділені жирним шрифтом. На вказану Вами електрону пошту прийде логін та пароль для входу на сайт.
  3. На сторінці потрібного ІРЦ вказуєте Ваш логін, пароль та натискаєте «Увійти».
  4. Для створення заявки на прийом до ІРЦ натискаємо «Додати», обираємо ІРЦ, вказавши регіон та потрібний ІРЦ, натискаємо «Далі». На наступному кроці «Подання заявки» заповнюємо поля: населений пункт, заклад освіти, в якому навчається дитина та мета проведення комплексної оцінки. Далі необхідно заповнити данні про дитину, заповнивши поля: прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, свідоцтво про народження (серія, номер, дата видачі), за наявності — паспортні дані (серія, номер, дата видачі, ким виданий). Натискаємо «Зберегти».
  5. Перелік заявок Ви можете переглянути на сторінці «Заявки».
  6. На сторінці «Календар» з’явиться інформація, щодо дати та часу зустрічі в ІРЦ.
Будь ласка, обов’язково зазначайте контактний номер телефону для зворотнього зв’язку з Вами.

Ви може отримати консультацію за телефоном 050 9192684 , або зайти на сторінку у соцмережі та відповідно відправити повідомлення https://www.facebook.com/irc.merefa wym-1586938965478 чи написати лист на електронну пошту irc.merefa@gmail.com

Для первинного обстеження при собі мати:

- документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників;
- документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників;
- свідоцтво про народження дитини;
- індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);
форми первинної облікової документації№ 112/0“Історія розвитку дитини”, затвердженої МОЗ, у разі потреби - довідки від психіатра.
Якщо ви знаєте про особливі освітні потреби своєї дитини, рекомендується за рік до того, як дитина піде до закладу освіти, подати заяву про зарахування її на навчання разом з висновком інклюзивно-ресурсного центру, у якому зазначено про наявність та категорію особливих освітніх потреб дитини.

Це необхідно для того, щоб адміністрація школи, спільно з відповідним органом управління освітою, мали час створити відповідні умови для перебування та навчання дитини з особливими освітніми потребами (архітектурна доступність, безбар’єрність та зонування простору, введення додаткових посад, створення інклюзивних або спеціальних класів).

У випадку відсутності Висновку – пройдіть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини у найближчому ІРЦ та отримайте відповідний Висновок.

Висновок ІРЦ є підставою для створення інклюзивних або спеціальних класів, надання додаткових корекційних послуг дитині в інклюзивному класі та додаткового фінансування школи, в якій навчається дитина з особливими потребами.

Це регламентується:

* Постановою Кабінету Міністрів України від 15 серпня 2011 р. № 872 «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах»;

*Постановою Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 545 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами» (згідно з якою здійcнюється оплата проведення (надання) додаткових психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг, придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку, які дають змогу дитині опанувати освітню програму).

Якщо батьки відмовляються від отримання висновку ІРЦ, дитина має право навчатися в обраному батьками закладі освіти, але при цьому додаткові послуги їй надаватися не будуть, оскільки не дотримується встановлений порядок для виділення додаткових коштів для цієї дитини.

Якщо у закладі освіти не створено умов для зарахування та навчання дитини з особливими освітніми потребами, директор закладу освіти звертається до відповідного органу управління освітою,яке вирішує питання про створення таких умов.

У разі відмови директора зарахувати дитину з особливими освітніми потребами до школи, батькам повинно бути надане письмове обґрунтування, яке необхідно оскаржити в місцевому органі
управління освітою

Шановні гості нашого сайту, батьки, КЕРІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ, педагоги та всі небайдужі!

ФАХІВЦІ Інклюзивно-ресурсного центру запрошують вас до активного спілкування у вирішенні питань з інклюзивної освіти.

Сподіваємося, що ми разом будемо йти сходинками до впевненого майбутнього наших дітей. Крок за кроком. Головне-вірити й мати бажання. Кожна дитина заслуговує на щастя, радісну усмішку, любов, тому ЩО

ми працюємо з дітьми,

а не з діагнозами!

ЯКЩО ВИНИКЛИ ПИТАННЯ, СУМНІВИ ЩОДО РОЗВИТКУ ВАШОЇ ДИТИНИ, НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ, НЕ ГАЙТЕ ЧАСУ-ЗВЕРТАЙТЕСЬ, ЩОБ КОМПЛЕКСНА КОРЕКЦІЙНА ДОПОМОГА ДИТИНІ БУЛА НАДАНА СВОЄЧАСНО!


/Files/images/7024.gif


/Files/images/banner_003.jpg

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.