/Files/images/005.png

В першу чергу, що треба зрозуміти кожному, щоАутизм – це особливість розвитку.Люди з аутизмом бачать, чують та відчувають світпо-іншому.

Аутизм або розлад аутистичного спектру– це сукупність розладів, які відзначаються дефіцитом спілкування та соціальної взаємодії.

Варто пам’ятати, що розлади мають дуже різноманітний характер та не утворюють єдиної картини щодо симптоматики і глибини порушень. Тому в даний час у світовій літературі використовуються термін «розлад спектру аутизму», – РСА або РАС(autismspectrumdisorder—ASD).

Аутизм, або РАС характеризується проблемами із соціальними навичками, повторюваною поведінкою, мовним та невербальним спілкуванням, навчанням та іншими індивідуальними відмінними рисами.Всі люди з аутизмом мають певні труднощі, але аутизм впливає на них по-різному. Тобто люди з РАС потребують різних рівнів підтримки.

Що викликає аутизм?Точна причина аутизму все ще невідома та вивчається. Наразі проводять багато досліджень в області генетики, екології та інш. Але немає чіткої відповіді на це питання.

Люди з аутизмом ззовні часто не відрізняються від типових людей. Деякі батьки дітей з РАС часто стикаються з тим, що оточуючі думають, що їх дитина є неслухняною, має важкий характер або навіть кажуть такі образливі слова, як наприклад,- ” да вони не займаються своєю дитиною”.Тому так важливо інформувати суспільство про аутизм.Бо аутизм не залежить від виховання, соціального статусу, віроісповідання чи інших соціальних аспектів.

Симптоми аутизму. wym-1537111128387
Порадник вчителям осіб з аутизмом wym- 1537112850039
Скрипник Т. В. "Технології психолого-педагогічного супроводу дітей з аутизмом в освітньому просторі" wym-1537113066036
Кiлькiсть переглядiв: 599

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.