Шановні батьки дітей з особливими освітніми потребами!

З метою забезпечення вчасного зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти, фахівцями Мереф'янського ІРЦ з 12.06.2020 буде організовано проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини за графіком згідно поданих заяв та час обстеження вам повідомлено в телефонному режимі або через Viber.

Порядок прийому громадян інклюзивно-ресурсним центром Мереф'янської міської ради в умовах карантину-розроблений на основі Постанови МОЗ № 25 від 21.05.2020 року

1. Всі відвідування ІРЦ (подання та отримання документів, комплексне психолого-педагогічне оцінювання дитини) відбуваються за попереднім записом.

2. Контактні телефони для запису та консультації:050 9192684

3. До приміщення ІРЦ будуть допущені лише особи, які були записані на прийом за вищезазначеними телефоном.

4. На прийом в ІРЦ треба прийти в точно призначений Вам термін. Очікування в приміщенні ІРЦ заборонено.

5. При вході в ІРЦ співробітники проводять обов’язковий температурний скринінг відвідувачів безконтактним термометром з занесенням показників у відповідний журнал довільної форми.

6.. Всі відвідувачі повинні бути в захисній масці(респіраторі), так, щоб були покриті ніс та рот, та захисних рукавичках (дитина – по можливості)

.7. На вході до ІРЦ всі відвідувачі повинні вдягти бахіли або змінне взуття.

8. На вході до ІРЦ організоване місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів

9.Використання антисептиків дітьми повинно відбуватись виключно під контролем батьків. Самостійний доступ дітей до спиртових антисептиків - обмежений.

10. В приміщенні ІРЦ всі відвідувачі повинні виконувати інструкції працівників ІРЦ з метою запобігання поширення інфекції.

11. Кількість людей, що знаходяться в приміщенні одночасно, не повинна перевищувати 5 осіб з врахуванням дитини та дорослого.

12. Під час проведення комплексної оцінки батьки дитини (інші законні представники) можуть здійснювати допомогу в організації оцінки (виконуючи вказівки фахівців інклюзивно-ресурсного центру, подавати необхідні для оцінки матеріали дитині для уникнення близького контакту фахівців та обстежуваного).

13. Фахівці інклюзивно-ресурсного центру з дитиною та її батьками (іншими законними представники) під час проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини мають тримати дистанцію не менше ніж 1,5 метри.

14. На період карантину рекомендується максимально можливе фізичне дистанціювання

.15. Якщо перед прийомом в ІРЦ Ви чи Ваша дитина почуваєтесь погано, скасуйте візит. Вас буде прийнято поза чергою, коли стан Вашого здоров’я нормалізується.

Бережіть себе!

Кiлькiсть переглядiв: 199

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.